mirbud
gplus
linkedin
youtube

Koncert Andrzeja Piasecznego w Expo Mazury.

Popularny polski wokalista Andrzej Piaseczny wystąpi wraz ze swoim zespołem w Expo Mazury w Ostródzie w czwartek 16 lutego br. Początek koncertu o godzinie 18:30.

Trasa koncertowa, którą realizuje obecnie Andrzej Piaseczny jest skierowana na małe sale, w których łatwo o bliskość z artystą. W ramach tej intymnej atmosfery można jednak liczyć na zapierającą dech w piersiach, choć wysmakowaną produkcję – delikatną, pełną brzmienia instrumentów akustycznych. Program koncertu, będzie zawierał muzyczne perełki – w tym utwory od wielu lat nie wykonywane przez Artystę.

Andrzej Piaseczny swoją karierę rozpoczął w 1992 r. jako wokalista zespołu Mafia, z którym śpiewał do 1998 r. Wtedy to rozpoczęła się jego solowa kariera. W 1998 r. wystąpił w duecie z Natalią Kukulską, z którą nagrał piosenkę "Jesteś blisko mnie", a także wydał solowy singiel "Znam drogę swą". W 2001 roku z utworem "2 Long" reprezentował Polskę podczas 46. Konkursu Piosenki Eurowizji organizowanego w Kopenhadze. Wokalista współpracował m.in. z Sewerynem Krajewskim, z którym współtworzył płytę zatytułowaną "Spis rzeczy ulubionych". Andrzej Piaseczny to artysta, którego albumy z regularnością godną najlepszych szwajcarskich zegarków pokrywają się platyną. Nie inaczej jest z jego ostatnią płytą, wydaną w marcu 2015 roku - "Kalejdoskopem", który platynowy stał się już w dniu premiery. Płytę poza autorskim "Kalejdoskopem szczęścia" wypełniły covery przebojów, które w latach 90-tych wylansowali m.in.: Kayah, Robert Gawliński, Varius Manx, Edyta Bartosiewicz, Myslovitz czy Dżem. Rozmach, majestatyczność, a momentami patetyczność nowych wersji piosenek lokuje tę płytę bliżej współczesnej klasyki niż popu.

Bilet na koncert Andrzeja Piasecznego w Ostródzie może być miłym upominkiem z okazji zbliżających się walentynek.

Bilety w cenie od 75 zł dostępne na stronach interticket.pl, kupbilecik.pl, evetim.pl oraz w punktach sprzedaży biletów Empik i Media Expert.

 

Miejsce Koncertu:

Hale Targowo-Konferencyjne Expo Mazury w Ostródzie

ul. Grunwaldzka  55

wjazd bramą nr 2

Hala 3, wejście A