mirbud
gplus
linkedin
youtube

Agresja wśród dzieci i młodzieży.

Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne w Ostródzie zaprasza Dyrektorów, Nauczycieli, Pedagogów, Psychologów Szkolnych, Pracowników Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych na szkolenie.

Temat szkolenia:  „Agresja wśród dzieci i młodzieży.“

31.03.2017 r.

Szkolenie poprowadzi Pani Doktor Aleksandra Piotrowska– znany i ceniony psychoterapeuta, pedagog, specjalista psychologii szkolnej oraz psychologii pracy.

 

Miejsce szkolenia:       

Budynek EXPO Mazury

Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne w Ostródzie

 ul. Grunwaldzka 55

  14-100 Ostróda

 

Rejestracji proszę dokonać poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy:

 

Aleksandra Dąbrowska

tel. 663 669 956

mail: Aleksandra.Dabrowska@expomazury.pl

 

Expo Mazury w Alior Bank  nr konta: 06249000050000453048839280 

dopisek: 31.03.2017 Konferencja- imię , nazwisko, nazwa placówki.           

 

 

 Dr Aleksandra Piotrowska jest absolwentką psychologii na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie ukończyła specjalizację psychologii szkolnej (rozwojowa i wychowawcza) oraz psychologii pracy. Nieprzerwanie od października 1974 roku pracuje na Wydziale Pedagogicznym UW, a od października 2006 dodatkowo w Wyższej Szkole Pedagogicznej Związku Nauczycielstwa Polskiego w Warszawie. W pracy naukowej prowadzi badania m.in. dotyczące determinantów funkcjonowania pamięci człowieka, indywidualnych i rodzinnych wyznaczników dojrzałości szkolnej dziecka i jego funkcjonowania w szkole, wpływu temperamentu człowieka na jego funkcjonowanie społeczne.

Oprócz pracy naukowej i doradztwa dla rodziców i nauczycieli zajmuje się propagowaniem wiedzy psychologicznej współpracując w tym zakresie m.in. z Główną Kwaterą ZHP, stacjami radiowymi (Jedynka i Trójka) oraz telewizyjnymi (TVP, TVN, Polsat, Superstacja). Jest autorką kilkudziesięciu publikacji naukowych i popularyzatorskich. Od 1985 roku do zamknięcia pisma w roku 2000 była członkiem kolegium redakcyjnego „Psychologii Wychowawczej”, naukowego czasopisma polskich psychologów. Przez wiele lat była autorką cyklu artykułów w magazynach „Zuchowe Wieści”, „Diabetyk” i „Miś”, a także w poradnikach metodycznych dla nauczycieli nauczania początkowego i instruktorów zuchowych.